LOGOWANIE
Zapamiętaj mnie

MANEKU - Oceny serii anime!

Oceny serii anime!


News
05/05/2016
Nowości miał się doczekać chat, który póki co jest wyłączony, grupy, które doczekały się jedynie nowej listy i tyle. W sumie można by tutaj się rozpisywać o mniejszych lub większych rzeczach takich jak rozwijanie komentarzy, ale są one raczej nieistotne dla zwykłego użytkownika.
Dzisiaj jednak serie anime doczekały się nie tyle nowej opcji co "dodatku". Wcześniej mogliśmy tylko spekulować, czy anime podawane w topce faktycznie na znajdowanie się w niej zasługują. Oczywiście dalej topka w rankingu jest dobierana na podstawie obejrzeń, ale teraz każda seria anime na liście posiada przy nazwie ogólną ocenę użytkowników, która jest tworzona na podstawie prywatnych list użytkowników. Nie oznacza to jednak, że każdy wie jakie anime lubimy, a jakiego nie, ponieważ ogólna ocena nie jest podpisana żadnymi nickami i interakcja z nią jest praktycznie niemożliwa.
Ocena składa się z pięciu gwiazdek, które składają się z dwóch połówek, co daje nam w sumie punktację od 1 do 10, taką samą jak na prywatnych listach.
Dodanie punktacji opartej na gwiazdkach jest rzeczą małą, ale przełomową, ponieważ oceny indywidualnych widzów danego anime są teraz brane pod uwagę nie tylko w miejscu ich listy sprawiając, że użytkownicy szukający anime dla siebie przez np. zakładkę "Szukaj" mogą się czymś podeprzeć przy wyborze anime do oglądania.


Erez
Punkty: 86605