LOGOWANIE
Zapamiętaj mnie

MANEKU - Nowy odtwarzacz odcinków!

Nowy odtwarzacz odcinków!


News
24/12/2015
Zanim przejdziemy do głównego tematu musicie wiedzieć o tym, że od dzisiaj nie będziecie już w stanie przeglądać maneku posiadając adblocka. Fakt że serwis jest darmowy nie oznacza od razu tego, że administracja też nie ponosi kosztów za utrzymanie go. Więc nie robimy tego z myślą o zarobkach na nowe BMW, lecz z myślą o lepszej przyszłości strony.

Do niedawna podstrony z playerami odcinków były na tyle chaotyczne, że kwalifikowały się do tych najmniej chętnie odwiedzanych zakamarków strony, a tak być przecież nie może skoro na maneku ludzie zbierają się w głównej mierze po to by pooglądać ich ulubione serie, prawda?
Tak więc co było tego przyczyną? Zapewne sam fakt, że na naszych oczach wyświetlało się czasem nawet po 10 playerów jednocześnie nie był tak bardzo uciążliwy, jak ten, że większość z nich uruchamiała się sama z masą reklam raniąc nasze uszy i co poniektórym tnąc przeglądarki. Jak temu zaradziliśmy?
Na tą potrzebę powstał player, na którym możecie od teraz wybrać jeden player, który was spośród dostępnych. Jest to duże ułatwienie ze względu na to, że nie jesteśmy skazani na scrollowanie w poszukiwaniu naszego ulubionego playera.
Sam odtwarzacz jest cały czas ulepszany bo dopiero dzisiaj trafił do użytku, ale mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wszystkim zmiany się spodobają (jeżeli już tak nie jest).


Doknes
Punkty: 5055