LOGOWANIE
Zapamiętaj mnie

MANEKU - Gakkon 3 - podsumowanie

Gakkon 3 - podsumowanie


News
09/10/2016
Co prawda trzecia edycja Gakkonu już dawno za nami, a wypadałoby go podsumować! Jak zapewne wiecie (gdyż dużo o tym pisaliśmy) tegoroczna edycja konwentu odbyła się w Łodzi (dla przypomnienia był to 26 – 28 sierpnia).
Miłym zaskoczeniem okazał się brak kolejki do akredytacji pierwszego dnia lekko po południu (w przeciwieństwie do Polconu).

Klimat konwentu dało się poczuć od razu po przekroczeniu drzwi wejściowych. Pierwszą rzeczą, którą można było dostrzec w tłumie ludzi były stoiska wystawców ręcznych (w tym popularne na konwentach: Dead Moth oraz Zombie Unicorn) oraz sklepiki; parter było również oblegany przez wszelkie konsolówki, osu-room (który właściwie był osu-korytarzem), Main'a (salę główną), prysznice, sale panelowe i foto-studio.
Pora przejść na wyższe piętra - były to sleep-room'y i kilka stoisk z typowo azjatyckim jedzeniem bądź też przysmakami, więc nie ma tu za dużo do omawiania.. (Nooo, chociaż w tym momencie mogłabym szybko podziękować przypadkowemu chłopakowi ze sleep'a za zrobienie tosta - dzięki Vince!).
PS. Pozwolę sobie również dodać, że dawno nie spotkałam tak miłych helperów!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Podsumowanie:


- Social 12/10(!)
- Atrakcje 6/10
- Stoiska 8/10
- Organizacja 7/10Aiko Umari
Punkty: 15655