LOGOWANIE
Zapamiętaj mnie

MANEKU - Wyniki konkursu - Gakkon!

Wyniki konkursu - Gakkon!


Ogłoszenie
21/05/2016
Witajcie, tydzień temu ogłosiliśmy konkurs, w którym mogliście wygrać wejściówkę na Gakkon poprzez napisanie komentarza.
Dzisiaj wytypowaliśmy 2 komentarze, których zwycięzcy otrzymają swoją wejściówkę!
Oczywiście przypominamy o tym, że nagrodzeni muszą wysłać nam w wiadomości e-mail na kontakt@maneku.pl swoje imię, nazwisko oraz PESEL.

Poniżej znajdują się zwycięzcy oraz ich komentarze.
Stefan leniwie przeciągnął się na kanapie i, zapijając gorycz istnienia, raz po raz niefrasobliwy pociągał ze stanowczo zbyt wąskiej rurki łyki słodkiej multiwitaminki. Ekran komputera jarzył się niebezpiecznie. Nikt nie mógł przewidzieć zła, które kryły za sobą niewinną czcionką pisane 'Gakkon' i '3'... Coś się miało wydarzyć i Stefan zupełnie nie zdawał sobie z tego sprawy. Postanowił odwiedzić przybytek, gdy tylko NADEJDZIE CZAS. Pomóżcie ratować Stefana i przydzielcie wejściówkę!

Od dwóch lat jeżdżę na Gakkon i chcę kontynuować tę tradycję. A że ten konwent jest moim ulubionym, postanowiłam się przełamać i tym razem wyjść na scenę występować podczas konkursu cosplay! Wracając z zeszłorocznego Gakkonu niemiłosiernie użądliła mnie osa w plecy, w tym roku chcę jej oddać na tym samym peronie. Zemsta najlepiej smakuje za darmo.Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłego czasu spędzonego na konwencie! :)


Erez
Punkty: 85705