LOGOWANIE
Zapamiętaj mnie

UPDATE command denied to user 'hitoshiiunmod1'@'10.7.20.169' for table 'mnk_articles'
MANEKU - Miraculum: Bierdonka i Czarny Kot

Miraculum: Bierdonka i Czarny Kot


Ciekawostka
26/05/2016
Miraculum popularna w ostatnim czasie bajka lecąca na kanale Disney Chanel, skrywa w swojej przeszłości pewną ciekawą rzecz, a mianowicie to, że pierwsza wersja tej animacji, była tworzona w stylu anime! Ale od początku.

Bajka ma dość ciekawy rodowód, bo jest dziełem czterech wytwórni z trzech różnych krajów. Francuskiego Zagtoon i Method Animantion, koreańskiego SAMG Animation oraz japońskiego Toei Animation (Ci ostatni stworzyli, między innymi, animowaną wersje Dragon Balla). Praca nad serialem zaczęła się w 2012 roku i pierwotnie był tworzony w japońskiej animacji, ale przez dołączenie jeszcze kilku współpracowników, którzy przyłączyli się do to projektu, bajka została zrobiona w grafice 3D, za pomocą CGI.

Szkoda, bo powstał nawet zwiastun, jeżeli można to tak nazwać...Według mnie całkiem ładnie to wygląda.
Historia w skrócie opowiada o zwykłej dziewczynie, Marinette, która z pomocą swojej nieodwzajemnionej miłości, Adriena, ratuje Paryż, ale ona pod postacią Biedronki, a on, Czarnego Kota, z czego Marinette nie wie, że jej wybranek serca to Czarny kot, a Adrien nie wie, że Biedronka to Marinette. Warto też wspomnieć, że Adrien jest w niej zakochany… ale nie w Marinette, tylko w Biedronce... W tym miłosnym galimatiasie, bohaterowie próbują powstrzymać zło, które objawia się pod postacią Władcy Ciem… Ogólnie nie oglądałam tego, tylko koleżanka, wierna fanka tej bajki, mi to tłumaczyła.Właśnie! Nie oglądałam, a się wypowiadam. Mnie osobiście odstrasza grafika 3D, a zwłaszcza jak występują walki, sztucznie to według mnie wygląda.Na szczęście, dla osób nie lubiących bajek z grafiką 3D, prace nad anime trwają! I premiera pierwszego odcinka jest przewidziana na zimę 2016/2017. I jeżeli w 2012 roku to naprawdę ładnie wyglądało to jestem ciekawa co wyjdzie teraz.


Unhappyemo
Punkty: 1500